Služby
 

     Připravíme pokrmy dle Vašeho přání. Můžete si objednat malé či větší občerstvení, pohoštění ke všem příležitostem či specializované gastronomické služby. Snažíme co nejvíce přizpůsobit přáním zákazníků. Je možné využít naší stále nabídky rautových produktů, nebo speciální požadavky s námi projednat.

Catering

 ...je specifická služba zákazníkům, jedná se o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Zajišťujeme vše od inventáře přes personál, dopravu až po závěrečný úklid.

 

Specializované gastronomické služby:

Raut

... je druh společenského setkání spojeného s občerstvením. Hosté si berou pokrmy ( sýry, uzeniny, zeleninové saláty,  ovoce nebo sladké pečivo...) z připravených švédských stolů podle svého výběru. Někdy jsou součástí rautu také jednoduchá teplá jídla (např. grilovaná kuřata, řízečky...)

 

Banket

… je společenská akce, organizovaná při mimořádně významné, oficiální nebo slavnostní události. Koná se téměř vždy ve večerních hodinách a má svá pevná pravidla. Hosté zasedají k stolům podle zasedacího pořádku.Menu je pečlivě sestaveno z několika chodů, které jsou vždy doplněné doporučenými nápoji. Profesionální obsluha servíruje jednotlivé chody i nápoje hostům.

 

Koktejl

… je nejjednodušší způsob, jak uspořádat akci s občerstvením, ideální například pro vernisáže či tiskové konference. Podávají se pouze nápoje a drobné pohoštění – kanapky, chuťovky, minidezerty. Pohoštění servíruje personál přímo z plat a hosté konzumují občerstvení ve stoje.

 

Coffe Break

…neboli kávová pauza. Tato forma občerstvení je podávána o přestávkách při seminářích, školeních, prezentacích. Coffee break mohou být pouze nápoje - většinou nealkoholické a teplé nápoje, případně doplněné drobným studeným občerstvením - ovoce, sladké pečivo, sandwiche.

 

Garden party

…. neboli zahradní slavnost je příležitostí k neformálnímu setkání, která nepotřebuje žádnou záminku. Tématem totiž bývá vynikající jídlo a pití, příjemná konverzace s lidmi a posezení na čerstvém vzduchu. Ten může být provoněn třeba kouřem z grilu – to pokud uděláte z barbecue součást garden party.