Kuřecí

Kuřecí prsní řízek chlazený

Jedná se celosvětově o nejvíce rozšířený druh masa. Kuřecí maso se dá připravovat mnoha způsoby (vařit, grilovat, péct, smažit), může se servírovat teplé či studené. Často se konzumují prsa kuřete, ze kterých se mohou dělat například řízky, dále pak stehna a křídla. Země původu a porážky uvedena na...

Původní cena: 150,00 Kč
Vaše cena: 139,00 Kč

Kuře zlaté

Akční nabídka

Jde o kuře speciálně šlechtěné na kvalitu masa. Vyzrálost masa, která je základem skvělé chuti, je dána způsobem chovu, kvalitním krmivem a šetrným zpracováním. Kuřata jsou krmena speciální krmnou směsí, ve které se používá převážně obilná složka s kukuřicí bez použití jiných...

Původní cena: 105,00 Kč
Vaše cena: 99,00 Kč

Kuřecí stehenní steak

Kuřecí vykoštěná stehna.. Kuřecí maso se dá připravovat mnoha způsoby (vařit, grilovat, péct, smažit), může se servírovat teplé či studené. Často se konzumují prsa kuřete, ze kterých se mohou dělat například řízky, dále pak stehna a křídla. Země původu a porážky uvedena na obale.  

Vaše cena: 194,00 Kč

Kuřecí Demi Glace

Akční nabídka

Demi Glace 100g. Demi Glace je prémiová masová omáčka firmy GastroProdukt, která je vyráběná tradičním způsobem z vývaru kostí, zeleniny, rajského protlaku, červeného vína a koření.

Vaše cena: 75,00 Kč

Kuřecí Demi Glace

Akční nabídka

Demi Glace 180g. Demi Glace je prémiová masová omáčka firmy GastroProdukt, která je vyráběná tradičním způsobem z vývaru kostí, zeleniny, rajského protlaku, červeného vína a koření.

Vaše cena: 135,00 Kč